Theses 

Principal Trends of Contemporary Tourism Industry Development – Ing. Veronika Lugovska

česky | in English | slovensky

Agenda:
Změnit agendu. Adresa v ISu:

Zpět na vyhledávání

Vysoká škola finanční a správní

Magisterský studijní program / obor:
Ekonomika a management / Marketing Communication

Ing. Veronika Lugovska

Diplomová práce

Principal Trends of Contemporary Tourism Industry Development

Principal Trends of Contemporary Tourism Industry Development

Anotace: Témata diplomně práce je principiální trendy moderního turistického rozvoje. Na dnešní den turisticky průmysl může mít jedny z nejrychlejších růstových potenciálu, který má možnost pro další růst. Nyní lidstvo potkalo procesy globalizace a internacionalizace, proto turizmus má važný místo v živote člověka. Turizmus propojen a má velký vliv na takový oblastí, jako ekonomika politika, a kultura. Ten novy trendy i princip rozvoje turizmu, jako hromadného fenomenu mohou byt označeny. Bez ohledu na těžkou a není stabilní politický-ekonomickou situace na Ukrajině, stát rozvije a použila nejnovější trendy v turizmu. Jeden s perspektivních tipu turizmu, který stal velmi populárni u různých cílových skupin, je to zemědělsky turismus, a agroturistika. Ukrajina má velký potenciál a možností pro další růst, je ho moderního tipu turizmů s použitím Evropského a světový zkušenností.

Abstract: Topic of the Diploma Thesis is Principle trends of Contemporary Tourism Industry Development. Currently tourism industry can be perceived as one of the fastest growing industries that has a lot of potential for further development. Today, humanity face with the processes of internalization and globalization and tourism occupies an important part of human life. Tourism are strongly interconnected and has great impact on such spheres as politics, economy and culture. Recently new trends and principles of development of tourism industry as mass phenomena can be admitted. Despite the difficult and rather unstable political and economic situation in Ukraine, this country continue to develop and use modern trends in tourism. One of the perspective types of tourism that became quite popular among different target groups is the rural or agritourism. Ukraine has the great potential and opportunities for further developmnent of this contemporary type of tourism by using European and world experience.

Keywords: Key words, Ukraine, tourism, marketing of services, contemporary types of tourism, rural tourism, country house, farmhouse.

Jazyk práce: angličtina

Obhajoba závěrečné práce

  • Obhajoba proběhla 25. 8. 2017
  • Vedoucí: prof. PhDr. Karel Lacina, DrSc.
  • Oponent: doc. Giuseppe Maiello, Ph.D.

Citační záznam

Citace dle ISO 690: LaTeX | HTML | text | BibTeX | Wikipedie

Plný text práce

Obsah online archivu závěrečné práce
Zveřejněno v Theses:
  • nikomu
Složka Odkaz na adresář do lokálního úložiště instituce
Jak jinak získat přístup k textu

Instituce archivující a zpřístupňující práci: Vysoká škola finanční a správní


Nahoru | Aktuální datum a čas: 21. 7. 2019 17:08, 29. (lichý) týden

Soukromí

Kontakty: theses(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz