Theses 

Využitie sietí „Social Media Networks“ a analýza trendov elektronického marketingu v hotelierstve – Tomáš Jančík

česky | in English | slovensky

Agenda:
Změnit agendu. Adresa v ISu:

Zpět na vyhledávání

Tomáš Jančík

Diplomová práce

Využitie sietí „Social Media Networks“ a analýza trendov elektronického marketingu v hotelierstve

Využitie sítí „Social Media Networks“ a analýza trendov elektronického marketingu v hotelníctve

Anotace: Diplomová práca je zameraná na oblasť elektronického marketingu v hotelierstve. Jej základom je analýza ukazovateľov výkonnosti elektronického marketingu dvoch pražských hotelov, Aria a Golden Well, ktoré využívajú technológie elektronického marketingu pre podporu predaja. Cieľom práce je analyzovať výkonnosť elektronického marketingu na základe vybraných ukazovateľov, ktoré sú z hľadiska oboch hotelov pre analýzu kľúčové. Výsledkom analýzy bude vyhodnotenie výkonnosti elektronického marketingu, prípadne vypracovanie odporúčaní, ktoré povedú k zvýšeniu jeho efektívnosti. Teoretická časť práce je venovaná technológií sociálnych sietí, ktorá je v dnešnej dobe považovaná za dôležitý element marketingového mixu hotelov. V rámci tejto časti budem charakterizovať technológiu sociálnych sietí a následne popíšem predpoklady pre implementáciu tejto technológie do marketingového mixu hotelov Aria a Golden Well. Záverečná časť bude venovaná charakteristike vybraných technológií sociálnych sietí, ktoré z pohľadu hotelov považujem za dôležité.

Abstract: My thesis is focused on the area of electronic marketing in the hotel industry. It's based on the analysis of the metrics of electronic marketing effectiveness, in particular in the view of two Prague hotels, Aria and Golden Well. The main goal of my thesis is to provide an analysis of selected metrics, which are crucial for evaluating the effectiveness of electronic marketing. The output of the analysis will represent overall evaluation of the electronic marketing effectiveness, followed by the recommendations for optimizing individual processes in order to gain better results. The second part of my thesis is focused on theoretical explanation of the social media technology. This technology is currently considered to be an important element of the hotel's marketing mix. Firstly, I will describe the basics of the social media technology and also requirements, which need to be fulfilled in order to implement this technology into the marketing mix of the Aria hotel and Golden Well hotel. I the final part of my thesis, I will describe selected social media technologies, that can be used within both hotels.

Abstract: Diplomová práca je zameraná na oblasť elektronického marketingu v hotelierstve. Jej základom je analýza ukazovateľov výkonnosti elektronického marketingu dvoch pražských hotelov, Aria a Golden Well, ktoré využívajú technológie elektronického marketingu pre podporu predaja. Cieľom práce je analyzovať výkonnosť elektronického marketingu na základe vybraných ukazovateľov, ktoré sú z hľadiska oboch hotelov pre analýzu kľúčové. Výsledkom analýzy bude vyhodnotenie výkonnosti elektronického marketingu, prípadne vypracovanie odporúčaní, ktoré povedú k zvýšeniu jeho efektívnosti. Teoretická časť práce je venovaná technológií sociálnych sietí, ktorá je v dnešnej dobe považovaná za dôležitý element marketingového mixu hotelov. V rámci tejto časti budem charakterizovať technológiu sociálnych sietí a následne popíšem predpoklady pre implementáciu tejto technológie do marketingového mixu hotelov Aria a Golden Well. Záverečná časť bude venovaná charakteristike vybraných technológií sociálnych sietí, ktoré z pohľadu hotelov považujem za dôležité.

Klíčová slova: PPC kampaň, tripadvisor, facebook, sociálne siete, elektronický marketing, blog, kľúčové slová, twitter

Keywords: blog, twitter, keywords, PPC campaign, tripadvisor, facebook, social media network, electronic marketing

Klíčová slova: twitter, PPC kampaň, elektronický marketing, blog, kľúčové slová, tripadvisor, facebook, sociálne siete

Jazyk práce: slovenština

Obhajoba závěrečné práce

  • Obhajoba proběhla 24. 8. 2010
  • Vedoucí: Jan Pour
  • Oponent: Michal Juhás

Citační záznam

Citace dle ISO 690: LaTeX | HTML | text | BibTeX | Wikipedie

Plný text práce

Obsah online archivu závěrečné práce
Zveřejněno v Theses:
  • autentizovaným zaměstnancům ze stejné školy/fakulty
Jak jinak získat přístup k textu

Instituce archivující a zpřístupňující práci: Vysoká škola ekonomická v Praze
http://www.vse.cz/vskp/eid/58838


Nahoru | Aktuální datum a čas: 19. 6. 2019 03:24, 25. (lichý) týden

Soukromí

Kontakty: theses(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz