Róbert Švec

Diplomová práce

Reforma územného členenia a verejnej správy na Slovensku

Reforma územního členení a veřejné správy na Slovensku
Anotace:
Předložená práce poskytuje přehled o vývine územnosprávního členení a organizaci veřejné správy na území Slovenska jako východiko pro současnou reformu veřejné správy. Pojednáva o realizaci této poslední reformy veřejné správy a územnosprávního členení Slovenska a súčasně hodnotí její průběh a naplnení jejich cílů.
Abstract:
The work presented here gives a summary of territorial division and public administration development in Slovakia as the bases for present reform of public administration. This work deals with realization of this reform of public administration and territorial division in Slovakia and evaluate process and fulfillment of purposes of this reform. Key words: , , , , , , , , , , , , ,
Abstract:
Predložená práca poskytuje prehľad o vývine územnosprávneho členenia a organizácii verejnej správy na území Slovenska ako východiskách pre súčasnú reformu verejnej správy. Pojednáva o realizácii tejto poslednej reformy verejnej správy a územnosprávneho členenia Slovenska a súčasne hodnotí jej priebeh a naplnenie jej cieľov.
 
 
Jazyk práce: slovenština
Datum vytvoření / odevzdání či podání práce: 18. 5. 2009

Obhajoba závěrečné práce

  • Obhajoba proběhla 26. 1. 2010
  • Vedoucí: Miloš Matula
  • Oponent: Marcel Nemec

Citační záznam

Plný text práce

Obsah online archivu závěrečné práce
Zveřejněno v Theses:
  • autentizovaným zaměstnancům ze stejné školy/fakulty
Jak jinak získat přístup k textu
Instituce archivující a zpřístupňující práci: Vysoká škola ekonomická v Praze
http://www.vse.cz/vskp/eid/19983