Theses 

Ekonomicko-právne aspekty riadenia spoločnosti s ručením obmedzeným – Ivan Gažo

česky | in English | slovensky

Agenda:
Změnit agendu. Adresa v ISu:

Zpět na vyhledávání

Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut – AMBIS

Bankovní institut vysoká škola SK

Bakalářský studijní program / obor:
Bankovnictví / Právní administrativa v podnikatelské sféře

Ivan Gažo

Bakalářská práce

Ekonomicko-právne aspekty riadenia spoločnosti s ručením obmedzeným

Legal and Economic Aspects of Company Management

Abstract: Annotation GAŽO, IVAN: The economic and legal aspects of a limited company (Ltd.). [Bachelor thesis]. Banking Institute Prague, Foreign University Liptovský Mikuláš, Department of Economy, Evaluation, Humanities and Law. Thesis supervisor: doc. Ing. Peter Gallo, CSc. Year of presentation: 2014, 55 pp. The bachelor thesis is focused on the economic and legal aspects of a limited company. The first chapter clarify the theoretical background on the above issue, in particular the basic parameters of a limited company. The second chapter deals with the analysis of the current state of a limited company, mainly from the legal and economic point of view. The third part is dedicated to the suggestions and recommendations on how to improve efficiency in a limited company. Content of the fourth chapter is characterized by the evaluation and the contribution that the work brings.

Abstract: Anotácia GAŽO, IVAN: Ekonomicko-právne aspekty riadenia spoločnosti s ručením obmedzeným. [Bakalárska práca]. Bankovní institut vysoká škola Praha, zahraničná vysoká škola Liptovský Mikuláš. Katedra ekonómie, oceňovania, spoločenských vied a práva. Vedúci práce: doc. Ing. Peter Gallo, CSc. Rok obhajoby: 2014. Počet strán: 55. Bakalárska práca je zameraná na ekonomické a právne aspekty spoločnosti s ručením obmedzeným. Prvá kapitola predstavuje teoretické východiská týkajúce sa danej problematiky, predovšetkým sa zameriava na základné parametre spoločnosti s ručením obmedzeným. Druhá kapitola je zameraná na analýzu súčasného stavu v spoločnosti s ručením obmedzeným a to v oblasti práva a ekonomiky. Tretia časť obsahuje návrhy v danej oblasti a to s cieľom zvýšenia efektívnosti podnikania v spoločnosti s ručením obmedzeným. Obsah štvrtej kapitoly spočíva na zhodnotení a v prínose, ktorý práca prináša.

Klíčová slova: spoločnosť s ručením obmedzeným, obchodná spoločnosť, podnikanie, politika podniku, limited company (Ltd.), company, business, company policy.

Jazyk práce: slovenština

Obhajoba závěrečné práce

  • Obhajoba proběhla 5. 2. 2014
  • Vedoucí: doc. Ing. Peter Gallo, CSc.
  • Oponent: Ing. Zuzana Voľanská, PhD.

Citační záznam

Citace dle ISO 690: LaTeX | HTML | text | BibTeX | Wikipedie

Plný text práce

Obsah online archivu závěrečné práce
Zveřejněno v Theses:
  • světu
Složka Odkaz na adresář do lokálního úložiště instituce
metadataTheses.xml metadataTheses.xml
Jak jinak získat přístup k textu

Instituce archivující a zpřístupňující práci: Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut – AMBIS, Bankovní institut vysoká škola SK


Nahoru | Aktuální datum a čas: 16. 1. 2019 07:08, 3. (lichý) týden

Soukromí

Kontakty: theses(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz